Prečo investovať práve s GOLDSIDE?

Netvárime sa, že pochopiť investovanie je nad vaše možnosti. Veríme, že investovanie môže byť jednoduché a používateľsky príjemné. V oblasti správy majetku je našou filozofiou win-win princíp. Ak zarábate vy, zarábame aj my. Sme v tom spoločne. Zdieľame výnosy aj riziko.
Predstavujeme si svet, v ktorom je investovanie do podielových fondov pohodlné a v ktorom je spoločný záujem správcu a klienta samozrejmý.

Hodnoty GOLDSIDE

JEDNODUCHO

Naša DNA je postavená na zrozumiteľnosti, informačnej otvorenosti a neustálom zlepšovaní zákazníckej skúsenosti. V GOLDSIDE chceme ľudom sprístupniť svet investícií. Minimalizujeme bariéry a zjednodušujeme investovanie do fondov, aby bolo prístupné pre všetkých, ktorým záleží na zveľaďovaní svojho majetku.

SPOLOČNE

My v GOLDSIDE uplatňujeme otvorený a férový princíp investovania do podielových fondov. Uplatňujeme win-win princíp: ideme do rizika aj do výnosov spoločne s našimi investormi. Keď sa bude dariť našim klientom, bude sa dariť aj nám.

VÝHODNE

Investovať pravidelne a dlhodobo ešte nemusí znamenať výhodne. Treba si strážiť výšku poplatkov ako aj to, či dostávate výnosy primerané riziku, ktoré podstupujete. Práve toto základné pravidlo sa v dnešnej dobe nulových úrokových sadzieb často porušuje. V GOLDSIDE veríme, že je nespravodlivé a dlhodobo neudržateľné inkasovať vysoké poplatky za služby s minimálnym prínosom pre klienta, či za investície, ktorých výnosy nezodpovedajú trhovým podmienkam.

Kto stojí za GOLDSIDE

 • Peter Janiga

  predseda predstavenstva

  Úspešný a skúsený manažér, ktorý rozbiehal nové projekty vo finančnom sektore so zameraním...

  view profile
 • Radko Semančik

  člen predstavenstva

  Dlhoročný manažér pôsobiaci v oblasti správy aktív na českom i slovenskom trhu. Počas svojej...

  view profile
 • Pavel Bodlák

  člen predstavenstva

  Michal Hausner sa pohybuje v bankovom sektore a v oblasti finančných služieb od začiatku svojej...

  view profile

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

 • 2017

  Vznik GOLDSIDE Asset Management, a.s.

  GOLDSIDE sme založili, lebo veríme, že investovať by malo byť umožnené úplne každému, komu záleží na svojej budúcnosti a na zveľaďovaní svojho majetku. Investovanie musí by malo byť zároveň jednoduché a výhodné. Veríme v prístup, ktorý zabezpečí spokojnosť na oboch stranách, voláme ho win-win prístup.

 • 2018

  Príprava

  Podanie žiadosti Národnej banke Slovenska o udelenie licencie. Príprava procesov, dokumentov, systémov.

 • 2019

  Február - GOLDSIDE Asset Management, správ. spol., a.s. - udelenie licencie

  Získanie povolenia Národnej banky Slovenska na vznik a činnosť správcovskej spoločnosti.

 • 2019

  Október - Spúšťame náš prvý fond – GOLDSIDE Real Estate Fund

  Ponúkame novú príležitosť investovať do podielového fondu.