Vitajte, tu nájdete všetky novinky zo sveta GOLDSIDE, ktoré by vás mohli zaujímať.

ikona webu goldside funds

Investičná správcovská spoločnosť GOLDSIDE Asset Management prichádza s novým produktom GOLDSIDE investičné sporenie, v ktorom si môže každý pravidelne sporiť na lepšie časy. Tento produkt zhodnocuje vložené prostriedky v podielovom fonde nehnuteľností GOLDSIDE Real Estate Fund. GOLDSIDE investičné sporenie sa prispôsobí potrebám a snom každého zákazníka. Dlhodobým a pravidelným investovaním si tvoríte finančnú rezervu, ktorá sa vám zhodnocuje.

1. 06. 2020 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

goldside-desatoro

Šťastie praje pripraveným – tak hovorí staré známe príslovie. Skúsení investori nemôžu namietať. Inak tomu totiž nie je ani v oblasti investovania na finančných trhoch. Byť pripravený nie len na zisky, ale aj na straty a horšie časy, delí úspešných investorov od neúspešných. Základom je mať vytvorený finančný vankúš, ktorý investorovi pomôže prečkať aj obdobie krízy. Nemenej podstatné je ostať s otvorenou mysľou a nebáť sa investovať ani v horších časoch. Práve vtedy je na trhu množstvo príležitostí, o ktorých by mal každý investor určite vedieť. Tu je desať odporúčaní spoločnosti GOLDSIDE Asset Management o tom, ako by sa mal dnešný investor správať.

5. 05. 2020 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

ikona webu goldside funds

Aktuálna situácia v súvislosti s koronavírusom už má dopad nielen na zdravie, ale aj peňaženky mnohých. Obdobie krízy vyvoláva v ľuďoch prirodzene pocity neistoty. Povinné zavretie vybraných prevádzok, obmedzenie výroby v spoločnostiach alebo prepad akciových trhov sú dôvodmi, prečo môže vznikať obava aj o vývoj hodnoty investície v GOLDSIDE Real Estate Fund. Preto sa Vám pokúsime priblížiť aktuálny vplyv tejto pandémie aj na fond v našej správe.

17. 04. 2020 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

IMG_0018

Konferencia spoločnosti Finportal, na ktorej sa zúčastnilo viacero predstaviteľov správcovských spoločností, sa nezaobišla bez našej účasti. Za GOLDSIDE sa slova ujal predseda predstavenstva, Peter Janiga.

24.01. 2020 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

zlatý príbor goldside

Zakaždým, keď si poviete, že niečo konečne z výplaty ušetríte, objavia sa nové náklady? Zdá sa Vám, že zvýšený príjem sa vždy rýchlo rozplynie v mori výdavkov? V oblasti osobných financií ste sa pravdepodobne stali obeťou inflácie životného štýlu.

11.12. 2019 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

investovanie do nehnutelnosti

Individuálne investovanie do nehnuteľností má svoje výhody, ale má aj svoje tienisté stránky. Chcete vedieť, aké to sú a aké iné možnosti investovania do nehnuteľností máte? Nepotrebujete byť milionári, aby ste nehnuteľnosť vlastnili.

19. 11. 2019 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

solcany projekt vo fonde

Prvou investíciou do fondu nehnuteľností GOLDSIDE Real Estate Fund je výrobno-logistická hala s administratívou patriaca realitnej spoločnosti Solčany Properties, a.s. s prenajímateľnou plochou 13 750m2.

12.11. 2019 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

ikona webu goldside funds

Na slovenský trh podielových fondov vstupuje nový fond nehnuteľností GOLDSIDE Real Estate Fund. Od novembra je otvorený pre prvých investorov.

6. 11. 2019 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

goldside janiga

Investovanie môže byť jednoduché a môžu ho využívať aj obyčajní ľudia. Tejto idey sa držali zakladatelia GOLDSIDE Asset Management, ktorí investovanie do realít chcú sprístupniť verejnosti…

17.10.2019 Publikované v magazíne e-Trend