Vitajte, tu nájdete všetky novinky zo sveta GOLDSIDE, ktoré by vás mohli zaujímať.

IMG_0018

Konferencia spoločnosti Finportal, na ktorej sa zúčastnilo viacero predstaviteľov správcovských spoločností, sa nezaobišla bez našej účasti. Za GOLDSIDE sa slova ujal predseda predstavenstva, Peter Janiga.

24.01. 2020 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

zlatý príbor goldside

Zakaždým, keď si poviete, že niečo konečne z výplaty ušetríte, objavia sa nové náklady? Zdá sa Vám, že zvýšený príjem sa vždy rýchlo rozplynie v mori výdavkov? V oblasti osobných financií ste sa pravdepodobne stali obeťou inflácie životného štýlu.

11.12. 2019 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

investovanie do nehnutelnosti

Individuálne investovanie do nehnuteľností má svoje výhody, ale má aj svoje tienisté stránky. Chcete vedieť, aké to sú a aké iné možnosti investovania do nehnuteľností máte? Nepotrebujete byť milionári, aby ste nehnuteľnosť vlastnili.

19. 11. 2019 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

solcany projekt vo fonde

Prvou investíciou do fondu nehnuteľností GOLDSIDE Real Estate Fund je výrobno-logistická hala s administratívou patriaca realitnej spoločnosti Solčany Properties, a.s. s prenajímateľnou plochou 13 750m2.

12.11. 2019 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

ikona webu goldside funds

Na slovenský trh podielových fondov vstupuje nový fond nehnuteľností GOLDSIDE Real Estate Fund. Od novembra je otvorený pre prvých investorov.

6. 11. 2019 zdroj: GOLDSIDE Asset Management

goldside janiga

Investovanie môže byť jednoduché a môžu ho využívať aj obyčajní ľudia. Tejto idey sa držali zakladatelia GOLDSIDE Asset Management, ktorí investovanie do realít chcú sprístupniť verejnosti…

17.10.2019 Publikované v magazíne e-Trend